Napisz notkę i wygraj czytnik z e-bookami!


Z pewnością skorzystaliście już z akcji Czytaj PL. Jeśli tak, wybraliście już książkę, która Wam się podoba i którą z przyjemnością czytacie*.

Na tylnych okładkach popularnych książek znajdują się często polecenia od znanych osób. Profesjonalnie nazywa są "blurbami". Napiszcie swoją wersję takiego krótkiego wpisu dot. jednej z książek biorących udział w akcji Czytaj PL i zgarnijcie czytnik PocketBook, koszulki akcji Czytaj PL i bony do księgarni Woblink. Nagrodzimy 3 pierwsze miejsca!

*Jeśli nie, to co tu jeszcze robicie?!

Napisz blurba (notkę polecającą) do jednej z książek z akcji Czytaj PL. Będziemy ją oceniać nie tylko pod względem atrakcyjności i oryginalności.

Limit: Twoja notka nie może zawierać więcej niż 500 znaków. Czas trwania konkursu: 17.11.2020 - 30.11.2020 do godziny 23:59.

I MIEJSCE
Pocketbook Touch HD 3,
bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 150 PLN
II MIEJSCE
PocketBook Touch Lux 5,
bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 100 PLN
III MIEJSCE
PocketBook Basic Lux 2,
bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 50 PLN
Przewidujemy też wyróżnienie kilku notek gadżetami i koszulkami

Wybierz książkę, do której notkę napiszesz:

Czarne morze Karolina Macios
Głosy z zaświatów Remigiusz Mróz
Nie ma Mariusz Szczygieł
Stramer Mikołaj Łoziński
Zimowla Dominika Słowik
Zadra Robert Małecki
Topiel Jakub Ćwiek
Strażnik Paulina Hendel
O czasie i wodzie Andri Snaer Magnason
Historia bez cenzury 5: I straszno, i śmieszno - PRL Wojciech Drewniak
Horyzont Jakub Małecki
Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem Stefanie Stahl

Napisz notkę 0/500:

Uzupełnij swoje dane:

*Pola oznaczone gwiazdką są wyłącznie do wglądu jury.

Ostatnio dodane notki:

Jak poradzić sobie w świecie bez technologii? Jak przeżyć w przerażającym świecie pełnym potworów? Hubert musi bardzo szybko znaleźć odpowiedzi na te pytania. Przekonaj się, czy Ty poradziłbyś sobie w tym mrocznym świecie. Tylko uważaj ta książka wciągnie Cię i nie wypuści.

Berenika_03

"Po prostu opowiadaj"- tak musiało brzmieć polecenie które otrzymał Andri Snær Magnason od Matki Natury w jej islandzkiej fili. Już sam bezpretensjonalny tytuł sprawia, że autorowi udaje się uniknąć uwięzienia na półce pt. globalne ocieplenie. Zaglądając do środka, naturalne połączenie eseju i reportażu sprawia, że niczym ubrani w swetry z islandzkiej wełny lopapeysa, tak popularne na wyspie - czujemy moc i ciepło. Moc natury, wody i czasu.

Zetka

Mikołaj Łoziński funduje nam zachwycającą podróż w czasie do przedwojennego Tarnowa. Z prawdziwym kunsztem odmalowuje nam specyfikę tamtych czasów - potęgujący się antysemityzm i uprzedzenia. Jednocześnie jest to ciepła opowieść o żydowskiej rodzinie, o zwykłej codzienności, małych okruszkach zwykłego dnia. Cudowna saga rodzinna, którą każdy powinien przeczytać.

lily_rose