Wyniki konkursu!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu. Z laureatami skontaktujemy się drogą mailową.

PocketBook Aqua 2 i bon do księgarni internetowej Woblink o wartości 150 zł zdobywa mpp

Nie znasz tej książki? WSTYDŹ SIĘ! To spektakularny powrót publicznego linczu, jaki znałeś do tej pory tylko z podręczników historii. Palenie na stosach? Sądy, procesy? Publiczna chłosta? "Toż TO przeszłość" - powiesz, pukając się w głowę. Jak bardzo się MYLISZ... IT'S BACK! I to MY jesteśmy wściekłym tłumem furiatów z widłami i pochodniami. Ups, z WI-FI i smartfonami. Tu wciąż płoną stosy. Czy jesteś ofiarą, czy katem? Odważysz się poznać prawdę?!

PocketBook Basic Lux i bon do księgarni internetowej Woblink o wartości 100 zł zdobywa Pat

Dostałaś zlecenie, Elizo. Chwyć do ręki broń; poczuj gładką, a zarazem zimną lufę pod skostniałymi palcami i po prostu to zrób. Pociągnij za spust. Nie zastanawiaj się, winny, czy nie. To osądzi historia, a ta przecież w świecie, w którym istnieje wiele etherowych bram prowadzących do różnych światów, nie jest jednoliniowa i ciągle się zmienia. Czy w tych warunkach łatwo jest osądzić: Załuski winny, czy nie? Kto ostatecznie wygra, a kto straci, gdy okaże się, że to zlecenie to zwykła pomyłka?

PocketBook Basic Lux i bon do księgarni internetowej Woblink o wartości 50 zł zdobywa Kąkol polny

Ten blurb został napisany w formie elektronicznej i nigdy nie był drukowany. Żadne drzewo nie ucierpiało przy jego tworzeniu, a niniejsza książka jest owocem ratującego życie recyklingu. Dlaczego to takie ważne? Po tej lekturze przemodelujesz swoje myślenie nie tylko o drzewach. Czeka Cię prawdziwa drzewopoglądowa rewolucja! Peter Wahlleben odkryje przed Tobą sękatą filozofię natury, która w wielu miejscach zbieżna jest z naszą własną.

Organizator konkursu:

Sponsorzy konkursu:

Organizatorzy akcji:

Partner strategiczny: