Ciekawostki Historyczne

Reklama

Portal „Ciekawostki historyczne”…

  • jest najpopularniejszym serwisem poświęconym historii w polskim internecie, z ponad dwukrotną przewagą nad najbliższymi konkurentami i jednym z najpoczytniejszych magazynów historycznych ogółem.
  • dociera do 500 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Według raportu firmy analitycznej SimilarWeb, „CiekawostkiHistoryczne.pl” są również dziesiątym najpopularniejszym serwisem w kategorii „historia” na świecie.
  • posiada rozbudowaną sieć społecznościową. Nasz główny profil na Facebooku zgromadził na chwilę obecną ponad 280 000 fanów. Z kolei wszystkie związanych z nami funpage posiadają około 1 000 000 polubień. W efekcie tworzone przez nas treści docierają do naprawdę szerokiego grona pasjonatów historii.
  • ma nowoczesny, popularnonaukowy charakter, nie odstrasza wzniosłymi frazesami, hermetyczną formą, rozwlekłymi artykułami i wąskimi tematami, dzięki czemu dociera do bardzo szerokiej grupy czytelników.
  • od ośmiu lat informuje o ciekawostkach, odkryciach, kontrowersjach, absurdach, znanych i zapomnianych postaciach, zaskakujących stronach przeszłości.
  • choć porusza poważne tematy, jest idealny, by czytać go dla przyjemności: przy porannej kawie, podczas przerwy w pracy, po powrocie z uczelni.
  • prezentuje banery jako dodatek do promocji, a nie jej podstawę. Jest to uzupełnienie kompleksowej i nienatarczywej kampanii, która ma na celu przekonać odbiorców, że Państwa produkt jest autentycznie interesujący.

Podejmujemy się promocji dowolnych publikacji i produktów związanych z historią. Do zleceń podchodzimy rzetelnie i terminowo. Nasze kampanie opierają się na skutecznej i nienachalnej reklamie kontekstowej, do której przez lata przyzwyczailiśmy naszych czytelników.

W gronie naszych kontrahentów znajdują się wiodący wydawcy książek historycznych oraz tematyczne kanały telewizyjne. W ostatnich miesiącach świadczyliśmy usługi między innymi dla: wydawnictwa Prószyński i S-ka, Wydawnictwa Literackiego, Muzy, Agory, Bellony, Świata Książki, PWN-u, Domu Wydawniczego Rebis, Wydawnictwa Poznańskiego, Wydawnictwa Znak, wydawnictwa Otwartego. Dołącz do nich!

Skontaktuj się z nami

Szczegółowy cennik, katalog usług i referencje można uzyskać od naszego przedstawiciela. Gwarantujemy ekspresową odpowiedź i wycenę.

Kontakt w sprawach reklamowych:

Aneta Jokiel-Pawlak
mail: marketing@ciekawostkihistoryczne.pl
tel: 798 085 177

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.